Česky výstavnictví

Sama z vlastní zkušenosti vím, jak těžké byly začátky na výstavách. Mezi těmi ostřílenými handlery jsem si připadala zcela ztracená a nemožná. Prakticky nebylo moc lidí ochotných poradit, či pomoci a tak jsem se sama prokousávala výstavními kruhy a získávala cenné zkušenosti.

Vy na to však nejste sami. Naše skvělá a zkušená handlerka se s Vámi o vše podělí.  Seznámí Vás s tím, jak to na výstavách chodí, co se po Vás bude chtít. Naučí Vás správně předvádět vašeho pejska ve výstavním kruhu. Vysvětlí, jak se má pejsek správně pohybovat v požadované frekvenci pohybu, jak správně pejska postavit, na co si dát při předvádění pozor a popřípadě, jak zakrýt drobné nedostatky. Současně si Váš pes při přípravě zvyká na manipulaci cizí osobou, osahávání, ukázání chrupu, kontrolu varlat u pejsků, malá plemena se učí výstavní postoj na stole. V neposlední řadě si Vaši miláčci zvykají na přítomnost jiných pejsků ve své bezprostřední blízkosti.

Před Vaší první hodinou u nás doporučuji se podívat na tento odkaz nebo třeba i jiné video z výstavy, aby jste získali aspoň představu. https://www.youtube.com/watch?v=sgdoKvZd2I4

Sebou budete potřebovat:

pamlsky (nebo jinou motivaci)

handligové vodítko  ( popřípadě vám půjčíme, pokud nemáte vlastní)

vodu, misku

dobrou náladu