Chcete mít doma kočku místo psa? A co tak rovnou plnohodnotného cirkusáka? Nebo jen hledáte, jak kvalitně trávit čas se svým psem v pohodlí domova?  Tak to jste na správném místě! 

                          

Trénink vás v 10 lekcích (týdnech) pozvolným tempem provede posilovacími cvičeními na balančních pomůckách, koordinačními cvičeními, několika triky a strečinkem. Můžete ho absolvovat celý najednou, nebo si ho rozdělit na dvě části po 5 lekcích.

Trénink je náročný a psa unaví jak fyzicky, tak psychicky. Kurz je sestaven tak, aby pejsky posílil a zároveň zabavil. Posilování na balančních pomůckách zlepšuje fyzickou kondici psa, zpevňuje jeho hluboký stabilizační svalový systém* a přispívá k osvalení páteře a kloubů, co působí jako prevence jejich úrazu a ulevuje i kloubům poškozeným (dysplazie, úrazy).  Koordinační cvičení a triky zase zaměstnají mysl a pomůžou psovi uvědomit si jednotlivé části svého těla a vědomě je používat. Strečinkové cviky protáhnou a uvolní nejvíce zatěžované a ztuhlé svalové skupiny vašeho psa. Zároveň tenhle kurz jako celek prohlubuje a zlepšuje vztah mezi psovodem a jeho psem, co se projeví klidnějším psem a zlepšenou poslušností. Díky učení nových věcí zlepšuje soustředění a udržuje mladou mysl i tělo psa.

Kurz probíhá v prostředí Google učebny. Každý týden dostanete zadané 3 úkoly z různých oblastí, které máte za úkol v tom týdnu splnit. Vaše cvičení dokumentujete pomocí videí, které vkládáte k jednotlivým úkolům. Vaše odevzdané videa shlédne trenér a poskytne vám zpětnou vazbu a rady k provádění cvičení.

Kurz není vhodný pro

 • psy s nevyšetřenými ortopedickými nebo jinými zdravotními potížemi
 • psy s již vyvinutými nestabilitami v páteři
 • psy, kteří mají z nějakého důvodu omezený aktivní pohyb
 • březí feny a feny 2 až 4 týdny po porodu
 • štěňata do ukončení fyzického vývoje
 • rehabilitaci psa po úrazech a operacích

Budete potřebovat:

 • dvě balanční čočky průměr cca 35 cm
 • Google účet
 • zařízení pro nahrávaní videa
 • možnost přehrávat videa a vkládat videa na internet
 • hromadu pamlsků a občas pevné nervy :-)

Přihlásit ke kurzu se můžete zde

Na základě zaslané přihlášky obdržíte pokyny k platbě a po zaplacení pak pozvánku k nejbližšímu volnému kurzu. Kurz startuje vždy první pondělí v měsíci a počet lidí v kurzu je omezen.

Zkušební lekce

Jestli ještě váháte, zda je kurz pro vás to pravé, máte možnost zakoupit si na zkoušku jenom jeho první týden. Pro zkušební lekci nepotřebujete žádné speciální náčiní ani čočky. Na rozdíl od běžného kurzu, který začíná vždy první pondělí v měsíci, přístup ke zkušební lekci získáte ihned po připsání peněz na náš účet. Když se pak rozhodnete absolvovat celý kurz, vyplníte přihlášku do kurzu, doplatíte zbytek lekcí a budete zařazeni do nejbližšího volného kurzu.

Přihláška ke zkušební lekci zde

Cena kurzu: 10 lekcí - 1.500,-
                           5  lekcí - 750,-
                          Zkušební lekce - 150,-

Případné dotazy zasílejte na :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poznámka:

* Hluboký stabilizační svalový systém - jsou krátké svaly mezi jednotlivými obratli páteře, svaly, hluboké svaly břišní a bránice. Stejně tak je důležité cvičit svaly stabilizující klouby ve správném vzájemném postavení, aby nedocházelo k přetěžování kloubů a nástupu degenerativních změn nebo ruptur vazů