Chcete mít doma kočku místo psa? A co tak rovnou plnohodnotného cirkusáka? Nebo jen hledáte, jak kvalitně trávit čas se svým psem v pohodlí domova?  Tak to jste na správném místě! 

              

Trénink vás v 10 lekcích pozvolným tempem provede posilovacími cvičeními na balančních pomůckách, koordinačními cvičeními, několika triky a strečinkem. 

Trénink je náročný a psa unaví jak fyzicky, tak psychicky. Posilování na balančních pomůckách zlepšuje fyzickou kondici psa, zpevňuje jeho hluboký stabilizační svalový systém* a přispívá k osvalení páteře a kloubů, co působí jako prevence jejich úrazu a ulevuje i kloubům poškozeným (dysplazie, úrazy).  Koordinační cvičení a triky zase zaměstnají mysl a pomůžou psovi uvědomit si jednotlivé části svého těla a vědomě je používat. Strečinkové cviky protáhnou a uvolní nejvíce zatěžované a ztuhlé svalové skupiny vašeho psa. Zároveň tenhle kurz jako celek prohlubuje a zlepšuje vztah mezi psovodem a jeho psem, co se projeví klidnějším psem a zlepšenou poslušností. Díky učení nových věcí zlepšuje soustředění a udržuje mladou mysl i tělo psa.

Kurz není vhodný pro

  • psy s nevyšetřenými ortopedickými nebo jinými zdravotními potížemi
  • psy s již vyvinutými nestabilitami v páteři
  • psy, kteří mají z nějakého důvodu omezený aktivní pohyb
  • březí feny a feny 2 až 4 týdny po porodu
  • štěňata do ukončení fyzického vývoje
  • rehabilitaci psa po úrazech a operacích

Budete potřebovat:

Začátečník:

- Google účet
- zařízení pro nahrávaní videa
- možnost přehrávat videa a vkládat videa na google
- dvě balanční čočky průměr cca 35 cm
- hromadu pamlsků :-)
- a občas pevné nervy

Přihlásit se můžete zde

Cena kurzu: 10 lekcí - 1.500,-

Poznámka:

* Hluboký stabilizační svalový systém - jsou krátké svaly mezi jednotlivými obratli páteře, svaly, hluboké svaly břišní a bránice. Stejně tak je důležité cvičit svaly stabilizující klouby ve správném vzájemném postavení, aby nedocházelo k přetěžování kloubů a nástupu degenerativních změn nebo ruptur vazů