Láska ke zvířatům mě provází již od dětství, kdy jsme měli s rodiči menšího křížence. 

Zhruba před 6ti lety, kdy jsem si přivezla z útulku bázlivou německou ovčandu Agju, začala má intenzivní cesta do kynologie . Po postupném seznámení se světem a přesvědčení, že není čeho se bát jsme začali se základním výcvikem, který se postupně přehoupl k intenzivnímu výcviku poslušnosti společně s obranami a občasným vyražením na stopy.

Ráda sportuji a učím se nové věci. Důležité pro mě je, aby bylo možné aktivity praktikovat společně s psí parťačkou.  Na řadu proto přišly agility a později také cannicross. Neminulo nás ani pár závodů dog biatlonu.

Kvůli zdravotním problémům jsme museli s fyzicky náročnými aktivitami polevit. Nyní se zasvěcuji do cvičení na balančních podložkách a míčích pod dohledem zkušených terapeutů a cvičením s vlastním tělem psa.  Jako další  přichází nosework, který je pro mne zatím novinkou.  

Práci s lidmi mám ráda, jedná se o smysl jak mého zaměstnání, tak učení ve světě pejsků.

Budu se snažit vám předat všechny informace, které jsem se naučila díky své fence, kde  vše zpočátku vypadalo jako marný boj, ale jak se říká… “Trpělivost růže přináší “. Mě přinesla stále se rozrůstající sad :). Také informace a zkušenosti , které jsem se naučila díky času strávený s vámi a vašimi pejsky.

Každý pejsek je originál a proto se budu snažit najít tu nejlepší cestu k nejlepšímu vztahu mezi vámi a vaším pejskem. Aby vaše společné soužití bylo takové jak si představujete. Vaše ambice nemusí směřovat ke zkouškám a soutěžím. Stačí chtíč po pohodovém parťákovi, který s vámi tráví čas a nemusíte se o něj bát protože mu můžete věřit že poslechne :).

  

Ve zbylém volném čase, si ráda přečtu pěknou knihu nebo si jdu zaběhat. V letním období ráda vyrazím na kolečkové brusle.

Kromě Agji se mnou domov sdílí také činčilák Jack.

Absolvované kurzy a semináře:

- seminář masáží pro psy

- workshop Tellington TTouch

- seminář nácviku překážek a aportu