Psí škola Staff Spirit je výcvikové středisko určené všem pejskům bez ohledu na velikost, rasu, stáří nebo čistokrevnost. Jediným kritériem pro přijetí je chuť páníčka, pracovat se svým psem. Poskytnout svému svěřenci plnohodnotný psí život, umožnit mu rozvoj psích dovedností, schopností, duše i osobnosti a trávit se svým chlupáčkem smysluplný čas, který bude bavit dvojnožce i hafany

Zaměřujeme se na výchovu rodinného psa. Pomůžeme Vám vychovat vašeho pejska tak, aby Vás mohl doprovázet všude tam, kde chcete se svým psem být. Chceme, aby Váš společný život byl oboustranně spokojený a Vy jste mohli svého psího parťáka vzít bez obav všude sebou.

Pracujeme formou pozitivní  motivace,  jak ve výcviku, tak ve výchově, ale i v nápravě nežádoucího chování.   Páníčky zasvětíme do psího myšlení a naučíme s pejskem pracovat a rozumět jeho řeči. Naučíme Vás správně vašeho pejska učit, správně ho motivovat a odměňovat za jeho práci.

Nabízíme i další společné aktivity. Několik psích sportů, obrany, psí posilovnu, pachové práce nebo přípravu do výstavních kruhů.

Velkou pozornost věnujeme problémovému chování psů, počínaje strachem a agresí konče. Nabízíme pomocnou ruku při řešení individuálních problémů a to i mimo školu. Pokusíme se spolu s Vámi vyřešit zlozvyky Vašeho svěřence a nechtěné činnosti u psa zmírnit nebo zcela eliminovat.

Pravidelně máme hodiny socializace, kde se pejsci můžou pod dohledem a v bezpečném prostoru vydovádět s ostatními psími kamarády. 

Pořídili jste si psa a nemáte čas na jeho důslednou výchovu? Přesto chcete, aby Váš společník nevyrůstal jako dříví v lese a časem Vám víc než potěšení nepřinášel problémy? Svěřte ho našim instruktorům. Vychováme Vašeho psa k základní poslušnosti. 

Hledáte vhodný prostor pro své aktivity se psem ? U nás si můžete plochu pronajmout včetně vybavení